שמשוניות

שמשוניות 2018-04-15T20:44:24+03:00

מהן שמשוניות?

שמשונית היא סוג של ברזנט חזק מאוד, העשוי מחומר פלסטי אטום לחלוטין ועמיד למים. השמשונית משמשת כפתרון הצללה וקירוי וכמובן, כאמצעי פרסום אפקטיבי כדוגמת שלטים המודפסים על גבי שמשונית. שמשוניות הנושאות את לוגו בית העסק נפוצים לתליה ברחבי הסביבה והם משמשים כאמצעי פרסום יעיל ומשתלם.

שמשונית מודפסת

ניתן גם לקבע שמשונית מודפסת למשטח קשיח כמו גדר, קיר או אפילו בין מוטות עץ וכך לקבל שלט יציב בעלות נמוכה במיוחד.

השמשונית אמנם נחשבת לברזנט האיכותי ביותר, אך בהשוואה לחומרים אחרים בהם נעשה שימוש בתחום השילוט, מדובר בחומר גלם זול מאוד שבאמצעותו ניתן לקבל תוצאה יפה וססגונית (ניתן להדפיס על גבי השמשונית בכל צבע, כולל תמונות וציורים) מבלי להיכנס להוצאות גדולות.

שלטי שימשונית נעים בין 45 ₪ למ"ר ועד ל 60 ₪ למ"ר להדפסה איכותית במיוחד.

גלריית שלטי שמשונית

שמשוניות – אחד המוטיבים הבולטים בעסקים קטנים

האם הזדמן לכם לשבת לאחרונה בבית קפה או מסעדה באזור המרכז? אחד המוטיבים הבולטים במקומות אלו הן השמשוניות. יריעות אלו המכונים בשפה העממית "ברזנט" צוברים פופולאריות רבה עם כל יום שעובר.

כיום ניתן לקבוע בוודאות שהשמשוניות הן אחד מפתרונות ההצללה והפרסום האפקטיביות ביותר בעסק.

בעל עסק יקר!

המציאות הכלכלית של ימינו מאלצת בעלי עסקים וחברות לנצל כל שטח פרסומי שברשותם לטובת משיכת לקוחות לעסק, אחד השטחים ש"התגלו" מחדש בשנים האחרונות הן השמשוניות.

הדפסה על גבי שמשוניות היא דרך פרסום פופולארית המשיגה את התוצאות השיווקיות הרצויות תוך הוצאה כספית נמוכה ביחס לשיטות פרסום אחרות.

ממה מורכבת השמשונית?

השמשונית היא למעשה יריעה העשויה מבד או מפולימר המשמשת להצללת או גידור שטחים, השמשונית היא אמצעי פרסום מרכזי בנקודות מכירה ניידות, עבור מבצעים בעסק, בכנסים, בירידי מכירות, בתערוכות ובעסק עצמו.

בנוסף משמשות השמשוניות לאיטום וסגירת פרגולות, לגידור מתקני ג'מבורי, ככיסוי לרכבים ועוד. ראשית נבחן את חומרי הגלם מהם עשויה השמשונית, חומרים כדוגמת PVC ופולימרים דומים. תהליך ייצור השמשונית כולל תפירה של דוגמת השמשונית הרצויה, תפירת טבעות אחיזה, הוספת שרוולים ומוטות תלייה ייעודיים והדפסת לוגו בית העסק או כל מלל נדרש אחר.

חברת סיטי סיין מתמחה בייצור שמשוניות לעסקים ופרטיים. השמשוניות אותן מציעה החברה מצטיינות באיכותן הגבוהה ויכולתן להתמודד עם תנאי מזג האוויר לאורך זמן.

החברה מביאה איתה ידע וניסיון שנרכשו במהלך שנים ארוכות של פעילות בתחום, צוות המעצבים של החברה מלווה את הלקוח החל מרגע ביצוע ההזמנה ועד לאספקת השמשונית המבוקשת.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    WhatsApp chat