שלטי פח

שלטי פח 2018-04-15T20:16:23+03:00

שלטי פח

שלטי פח הם שלטים נפוצים מאוד בהם נעשה שימוש באתרי בניין, בחזית מוסכים, באזורי תעשיה ובשלטי חוצות מעל גגות של חנויות ומפעלים. הפח הוא אחד מחומרי הגלם הזולים בהם נעשה שימוש בתעשיית השילוט ולכן שלטים אלו נפוצים מאוד וניתן להחליפם בתדירות גבוהה למדיי.

למעשה, שלטי פח מקובלים בעיקר כשלטים זמניים. שיטת הייצור של שלטי פח היא באמצעות הדפסה של תוכן השלט על גבי מדבקת פי וי סי והצמדתה ללוח פח מגלוון או צבוע נגד חלודה. כדי להעניק לשלטי פח עמידות, מקובל להצמיד אותם למסגרת עץ או מתכת.

שלטי פח מקובל לקבע לקיר, לגדר, לעמודים וכד' באמצעות ברגים. בתקופה האחרונה מתחילים לייצר גם שלטי פח מעוצבים בהם נעשה שימוש בחומר הגלם הפשוט באמצעות טכניקות חדשניות והתוצאה היא שלטים מיוחדים ויוקרתיים.

שלט פח נע בין 200 ₪ ל-300 ₪ למ"ר, תלוי בגודל השלט.

גלריית שלטי פח

תהליך ייצור והדפסת שלטי הפח

תחום השלטים המוכר לנו כיום חב הרבה לסוג שלטים נפוץ ופופולארי שסלל את הדרך לקיומם של השלטים המודרניים, שלטים אלו הם שלטי הפח. שלטי הפח נהנים היום מעדנה מחודשת בזכות תהליכי ייצור והדפסה חדשניים.

ממה מורכבים שלטי הפח?

שלטי פח כשמם כן הם, שלטים אלו עשויים לרוב מפח מגולוון, אלומיניום או מתכת אחרת הנדרשת על ידי הלקוח, את שלטי הפח ניתן למצוא על גגות עסקים ובתוככי מבנים בהתאמה לדרישותינו מהם.

שימוש בשלטי פח מבטיח עמידות טובה נגד בלאי, רטיבות ותנאי מזג אוויר משתנים.

חברת סיטי סיין מתמחה בתכנון, ייצור ושיווק של שלטי פח למגוון רחב של תעשיות

צוות המעצבים של החברה ילווה אתכם לאורך כל שלבי התהליך החל מרגע הזמנת השלט ועד לסיום התקנתו. על גבי השלט ניתן להטביע את לוגו החברה וכל מידע נדרש נוסף.

ניתן להוסיף לשלטי הפח אמצעי תאורה נוספים. שלטי החברה מצטיינים באיכותם הגבוהה ובעיקר ביכולתם למלא את תפקידם כהלכה.

יצור והתקנה על ידי הצוות שלנו

יצור שלט לעידן ההייטק

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    WhatsApp chat