שלטי ניאון

שלטי ניאון 2022-07-19T17:05:32+03:00

שלטי ניאון

שלטי ניאון הם השלטים המוארים הוותיקים ביותר, למרות שבימינו קיימות שיטות מתקדמות יותר של שילוט מואר, שיטות חסכוניות יותר באנרגיה (כמו שילוט לד או סיבים אופטיים), ממשיכים שלטי הניאון להוות נתח משמעותי מהשלטים המוארים.

הסיבה המרכזית לכך, היא הנראות הבולטת של שלט ניאון בזכותה ניתן לראות אותו למרחוק, בכל תאורה, כולל באור היום. שלט הניאון עשוי מצינורות זכוכית שקופים אותם ניתן לעצב בכל צורה, כולל כיתוב ולוגו העסק.

לתוך שפופרות הזכוכית המעוצבות, מוכנסות אבקות צבעוניות אשר יוצרות את הצבעים החזקים והבוהקים המאפיינים שלט ניאון. עלותו של שלט ניאון היא זולה יחסית בהשוואה לשלטים מוארים מסוגים אחרים ויתרונן הבולט – הנראות שלהם, מבטיח שבית העסק המואר בהם יבלוט ויאיר מעל כולם.

שלטי ניאון מתומחרים לפי כמות הניאון ומספר האותיות לדוגמא שלט ניאון יכול לנוע בין 1000 ₪ ועד ל 10,000 ₪ תלוי בכמות הניאון.

גלריית שלטי ניאון

יתרונות השימוש בשלטי הניאון

יתרונות השימוש בנורות ניאון הם רבים לעומת שימוש בנורות רגילות, נורות הניאון אינן צורכות חשמל רב והתאורה אותה הן מספקות חזקה ובולטת יותר, הנורות אינן מרעישות והן מצטיינות באורך חיים גבוהה מאוד.
לבחירת יצרן שלט ניאון השפעה רבה על איכות השלט הסופית אותה נקבל, שלט ניאון אומנם מביאים יתרונות רבים אך חסרונם הוא ברגישותן של המנורות והצורך להגן עליהן מפני מכות או בלאי.
בחירה בחברה מקצועית ובעלת ניסיון תבטיח שהשלט בו אתם מעוניינים ייוצר בהתאמה מושלמת לדרישותיכם.

שלטי ניאון בהתאמה אישית

חברת סיטי סיין שלטים מביאה אליכם את נורות הניאון של שנות האלפיים, החברה מתמחה בייצור שלט ניאון לכל מטרה, בכל גודל ובכל צבע נדרש.

החברה מביאה איתה ניסיון רב בשנים בתכנון וייצור שלט ניאון ובין לקוחותיה נמנים עסקים וחברות בולטות בשוק הישראלי.

* אם חיפשתם שלט ניאון, שלט ניאון בהתאמה אישית הגעתם למקום הנכון! חייגו – 073-7786400.

קראו עוד על שלט לעסק שלכם >

מה מכילים שלטי הניאון?

שלט ניאון – שלט המאופיין בצבעים עזים ומגוונים הופכים את חווית הצפייה בשלט למרתקת ולמעשה מושך את הלקוחות אל תוך העסק.
ליבן של שלט הניאון הן נורות הניאון אותן ניתן לייצר במגוון צורות ודוגמאות, הנורות בנויות בצורת צינור המלא בגז הניאון, מתח המושרה משתי צידי הצינור גורם לתופעה חשמלית שבסופה זוהר הגז.

את צבע המנורה ניתן לקבוע על ידי צביעת צינור הזכוכית או הוספת גזים נוספים כגון קריפטון המעניק לתאורה המתקבלת גוון ירוק, צבעים פופולריים הם אדום וכתום.
מבין סוגי השלטים הנפוצים בולט הניאון בבחירתו ע"י מגוון עסקים, את שלטי הניאון ניתן לראות בצורה ברורה ולמרחק רב גם במהלך שעות היום וכמובן במהלך שעות הלילה.

עיצובים בולטים לשלט ניאון כוללים שימוש באותיות בולטות נפרדות, שימוש בנורות בצבעים שונים וכד'.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    WhatsApp chat