שלטי לדים

שלטי לדים 2023-02-01T09:41:51+02:00

שלטי לדים

שלטי לדים – שילוט לד הוא שילוט מואר בו נעשה שימוש בנורות מסוג לד. נורות אלו הן חסכוניות מאוד בחשמל ולכן עלות הדלקתו של שלט לד, גם אם היא נעשית לאורך שעות רבות, היא אפסית.

בנוסף לחיסכון בעלות האנרגיה, נורות הלד הן גם נורות עמידות מאוד, עשרות מונים יותר מנורות הליבון או הנאון. האור שמעניקה תאורת לד הוא אור חזק ההופך את הנורה לאידאלית לשימוש בשילוט.

שלטי לדים מושכים את העין באופן מיידי משום שהם בולטים מעל כולם, ביום ובלילה. ניתן להתאים את עיצובן של נורות הלד לכל עיצוב מבוקש לשלט וכן אפשרי להשיגן במגוון צבעים.

אנחנו בסיטי סיין מתמחים בשיווק והתקנה של שילוט לד ושילוט אלקטרוני, אשר מותאמים לצורכי הלקוח.

שלטי לדים – שלטים אלקטרוניים המציגים מידע משתנה

שם המשחק בעולם השלטים הוא הצלחה במשיכת תשומת לב הלקוחות, בכדי להצליח במטרה זו מנסים בעלי העסקים להשתמש בכל כלי עזר פרסומי העומד לרשותם, אחד הכלים האפקטיביים העומדים לרשותם הם שלטי לדים.

אם הזדמן לכם לנסוע בנתיבי איילון או לעבור ליד מרכז קניות גדול בוודאי הבחנתם בשלטים אלקטרונים המציגים מידע משתנה, שלטים אלו הם שלטי לדים.

שימוש בשלטי לדים מאפשר גמישות פרסומית רבה, אם ניקח לדוגמא עסק הנעזר בשלט שכזה נגלה שכל מבצע חדש או מידע רלוונטי הנוגע לפעילות העסק מוצג על פני השלט, יתרה מכך המידע הנ"ל מוצג ללקוחות העסק לכל אורך שעות היממה ללא תלות בשעות הפתיחה של העסק.

יתרונות שלטי לדים

יתרונם הגדול של שלטי לדים היא ניראותם הגבוהה לכל אורך שעות היום. רכישת שלטי לדים חייבת להיעשות מידי חברה מקצועית המתמחה בייצור ושיווק שלטים אלו, מומלץ לבחור בחברה מנוסה ובעלת וותק, חברה שתיתן מענה לכל תקלה העשויה להתגלות בשלט.

חברת סיטי סיין מתמחה בייצור, שיווק והתקנה של שלטי לדים. החברה מציעה ללקוחותיה שלטים במבחר גדלים וצבעים, החל משלטים המיועדים לשימוש כשלטי פנים ועד לשלטי לדים העתידים להיות מוצבים בצמתי דרכים.

חברת סיטי סיין שמה דגש על איכות השירותים אותם היא מציעה ללקוחותיה, נציגי החברה זמינים עבורכם בכל שאלה או בעיה עמה אתם מתמודדים בנושא שלטי לדים. כל לקוחות חברה זוכים לליווי צמוד החל מרגע הזמנת השלט ועד להתקנתו המוצלחת אצל הלקוח. התקשרו עוד היום ותוכלו להתקדם למאה העשרים ואחת עם שלט לד המותאם לעסקכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    WhatsApp chat