שלטים מוארים

//שלטים מוארים
שלטים מוארים 2022-06-19T10:12:47+03:00

שלטים מוארים ⇐ פרסום שעובד 24 שעות ביממה!

בעולם של תחרות עסקית בלתי מתפשרת, חשוב לבצע כל פעולה שתסייע לשווק ולמתג את העסק שלך. בשביל שבית העסק יבלוט מעל המתחרים וימשוך אליו את הלקוחות הפוטניצאליים, מומלץ להציב בו שילוט בולט ומושך את העין.

הדרך הטובה ביותר להראות, גם ביום וגם בלילה, היא באמצעות שלטים מוארים. ישנן מספר שיטות מרכזיות בתחום השילוט המואר הכוללות בניית שלטים ועיצוב האותיות והלוגו בנורות עצמן.

שיטות אלו כוללות תאורת לד, תאורת ניאון, סיבים אופטיים, ארגז תאורה ועוד. שלטים אלו הם בדרך כלל עצמתיים ונראים למרחוק. ישנם גם שלטים מוארים שבהם גוף התאורה הוא חיצוני לשלט ומאיר עליו. שלטים אלו נותנים מראה מעודן יותר לעסק.

מחירון שלטים מוארים

שלט מואר – מחיר לארגז תאורה נע בין 1000 ש"ח ל 1200 ש"ח, המחיר כולל פרספקס תאורה והדפסה מלאה.
◊ התקנת שלט מואר – מחיר ההתקנה נקבע לפי שטח ההתקנה לדוגמא: התקנת שלט פח במידה 3 מטר על 1 מטר על גב קיר בגובה סולם נע בין 400 ש"ח ל 600 ש"ח.
◊ לד בודד לשלט מואר – מחיר לד בודד לאותיות מובלטות עולה כ – 10 ש"ח.
◊ אותיות מובלטות – מחיר אות מובלטות לא מוארת נע בין 500 ש"ח ל 750 ש"ח לאות בגובה כ 60 ס"מ.
תוספת עבור תאורה לאות באותה המידה כ – 300 ש"ח.

גלריית שלטים מוארים

שלטים מוארים – חיזיון מרהיב

שעת ערב ואנו מבקשים להגיע לעסק הפועל בקרבת ביתנו, היות וזוהי הפעם הראשונה בה אנו מבקרים בעסק אנו מתקשים לקבוע מהו מיקומו המדויק, לפתע אנו רואים שלט גדול ומואר הנושא את שם בית העסק.

שלטים הם שחקן מפתח במיתוג בית העסק וביכולתו למשוך אליו לקוחות, בין השלטים הנפוצים בולטים בפופולאריותם השלטים המוארים על עיצוביהם השונים. כל מי שמבקש להכיר את חשיבותם של השלטים המוארים מוזמן לבקר באחת הכיכרות המפורסמות בעולם, כיכר הטיימס בניו יורק, מבט מהיר אל עבר הכיכר יגלה חיזיון מרהיב של אלפי שלטים מוארים הנלחמים אחד בשני על תשומת ליבנו.

תהליך הייצור של שלטים מוארים

ייצור ועיצוב שלטים מוארים היא משימה מורכבת , הדרך המקובלת היא ייצור תיבת תאורה מחומרים כגון אלומיניום, פרספקס, פאנאפלקס או זכוכית, על חומרים אלו נהוג להטביע את לוגו החברה או כל מידע פרסומי אחר.

בתוך התיבה מותקנים גופי התאורה בהתאמה לתנאי התאורה הנדרשים. שימוש בשלטים מוארים בבית העסק נחשב לכלי פרסומי יעיל ואפקטיבי, השלטים מאפשרים זיהוי וודאי של בית העסק והעברת מסרים פרסומיים בהתאמה לצורכי בית העסק בכל שעה של היום או הלילה.

חברת סיטי סיין מתמחה בייצור שיווק ומכירה של שלטים מוארים

החברה שמה דגש על איכות השלטים ויכולת עמידתם בתנאי הסביבה בה הם מוצבים. חברת סיטי סיין מביאה איתה ניסיון רב אותו היא רכשה לאורכם של שנים רבות בתחום, בין לקוחות החברה ניתן למצוא חברות מפתח בשוק התעשייה ולקוחות פרטיים רבים.

האירו את דרככם להצלחה בעזרת השלטים המוארים אותם מציעה לכם חברת סיטי סיין.

צפו בשילוט פנים אותיות מובלטות מוארות שעשינו לעסק שמתמחה במערכות בית חכם.

אם חיפשתם בגוגל – שלט מואר לעסק – הגעתם למקום הנכון כי החברה מציעה שירותי ייצור, שיווק ומכירת שלטים תוך דגש על עמידה בדרישות הלקוח ומבצעת התקנות של שלטים בכל רחבי ישראל.

עיצוב וייצור שלטים מוארים

ייצור שלט לאתי גליקמן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    WhatsApp chat