שילוט פנים

שילוט פנים 2022-11-15T18:23:28+02:00

שילוט פנים

בכל משרד, במיוחד במשרד בו נערכת קבלת קהל, יש צורך בשילוט למספר מטרות. ראשית, צריך שילוט חיצוני אשר מצביע על מיקום המשרד ומסייע לבאים לאתר את המקום בקלות.

בנוסף לכך, יש צורך גם בשילוט פנימי המשמש להגדרת ייעודם של חדרים שונים (שירותים, מחסן וכד'), שילוט הכוונה (למשל, לעבר יציאות החירום), שילוט אישי המשייך חדר מסויים לבעל תפקיד זה או אחר (לשכת המנכ"ל למשל) ושלטי אזהרה המורים על מדיניות המקום או על תקנות שיש למלא (אסור לעשן למשל).

שילוט יעיל

משרד אשר השילוט בו נעשה בצורה יעילה ושיטתית מספק לעובדים ולמבקרים בו סביבת עבודה מתקדמת והופכת את ההתמצאות במשרד לקלה יותר, לכזו המונעת אי הבנות מיותרות.

שילוט פנים יכול לנוע בין 200 ₪ ועד ל 700 ₪ תלוי במורכבות וסוג החומר הנדרש.

השימוש הנפיץ בשילוט פנים

בכל פעם שאנו שמים את פעמינו אל משרדיה של חברה גדולה או רשות מקומית אחד האמצעים המסייעים לנו בהתמצאות במקום הם שלטי הפנים.

השימוש בשלטי פנים נפוץ, בשימוש מרכזי קניות, מבנים ציבוריים, משרדים וחברות גדולות. לשילוט פנים השפעה רבה על איכות השירותים אותם מספק בית העסק וליכולתם של הלקוחות ליהנות משירותים אלה, בנוסף שימוש בשלטי פנים משווה למקום תחושה של סדר וארגון.

חברת סיטי סיין מתמחה בתכנון וייצור שלטי פנים

החברה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של דוגמאות ועיצובים כגון שימוש באותיות תלת ממד, אותיות מדורגות וכד'..

חברת סיטי סיין מביאה אליכם את שלטי הפנים של המאה העשרים ואחת תוך שימת דגש על מענה מדויק לדרישות הלקוח ושמירה על דרישות האיכות הנדרשות.

בשנים האחרונות ניתן לזהות התקדמות משמעותית בתחום

כניסתם של חומרי גלם חדישים וטכניקות ייצור משוכללות מאפשרים ייצור שלטי פנים איכותיים יותר מבעבר, חומרי הגלם בהם נעשה שימוש לייצור שלטי פנים הוא רב והוא כולל חומרים כגון:

עץ, פלסטיק, פח ואלומיניום. בחירת חומר הגלם לייצור השילוט צריך להתבצע בהתאמה למיקומו של השלט והתפקיד אותו הוא אמור למלא.

טכנולוגיית ייצור

טכנולוגיות ייצור שלטי פח כוללות תהליכים כגון יציקה, כרסום, צריבה, ליטוש, הברקה והטבעה של המידע המבוקש על גבי השלט. אם כן תפקידו של שילוט הפנים הוא להכווין אותנו לנקודה מסוימת או לתת לנו מידע על המקום בו אנו נמצאים.

ערכם השיווקי של שלטי הפנים לא יסולא בפז וכיום הם משלבים בעיצובם גם את לוגו בית העסק, פרסום בעזרת שלטי פנים נחשב לפרסום ידידותי יותר המתקבל בפתיחות רבה יותר בקרב הלקוחות.

גלרייה שילוט פנים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    WhatsApp chat