התקנת שלטים

/התקנת שלטים
התקנת שלטים 2022-06-26T14:57:03+03:00

התקנת שלטים

תחום השילוט עבר מהפכה בשנים האחרונות עם כניסתן של טכנולוגיות ייצור חדישות המאפשרות לייצר כל שלט העולה בדמיונכם, העלייה בתחכום השלטים הדגישה את חשיבות ההתקנה הנכונה של השלט שכן פעמים רבות הצלחת השלט טמונה בהצלחת התקנתו. סוג ההתקנה משתנה בהתאמה לאופי השלט שרכשתם.

התקנת שלטי ניאון – התקנת שלטים אלו דורשת חיבור לנקודת חשמל, שלטים אלו מתאימים לשילוט במקומות סגורים כגון מועדונים, חדרי משרדים, מלונות וכד'. התקנת שלט ניאון בחוץ מחייבת אמצעי הגנה מפני מזג האוויר.

התקנת שלטי אותיות בולטות – שלטי אותיות בולטות הם המילה האחרונה בתחום השלטים, בעזרת מכונות כרסום מייצרים אותיות תלת ממדיות בגודל הרצוי, האותיות נתלות אחת ליד השנייה בהתאמה לדרישות הלקוח, התוצאה הסופית היא שלט הדומה כאילו הוא בוקע מן הקיר.

התקנת שלטים מוארים – בדומה לשלטי הניאון דורשים גם שלטים אלו נקודת חיבור לחשמל. שלטים מסוג זה מודפסים על משטח פרספקס שקוף כאשר נורה מאירה את חלקו האחורי של השלט. התוצאה הסופית היא שלט מואר הנראה למרחק גדול.

התקנת שלטים לעסקים – צפו בצוות בפעולה

התקנת שלטים מקצועית ובטוחה.

התקנת שלטים בצורה מקצועית ובטוחה תבטיח את אריכות ימיו של השלט, התקנה לא נכונה או לא מיטבית של השלט תגרום לתקלות חוזרות ונשנות ולבסוף לאי מילוי תפקידו הבסיסי … הצגת בית העסק בפני עוברים ושבים.

חברת סיטי סיין מתמחה בהתקנת כל סוגי השלטים, החל מהתקנת שלטים בגובה ועד התקנת שלטים מוארים גדולים במיוחד.
אנו מעניקים ייעוץ מקצועי ללא עלות לפני התקנת שלט לעסק שלכם, צוות החברה שלנו בעל ניסיון רב שנים בתחום, תנסו אותנו!

פשוט חייגו – 054-2528580

גלריית תמונות התקנת שלטים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    WhatsApp chat