אודות

/אודות
אודות 2019-10-31T20:04:23+02:00

קצת עלינו

כל בית עסק המכבד את עצמו, לא משנה באיזה תחום, מקפיד להבליט את נוכחותו ואת הניראות שלו על מנת למשוך לקוחות פוטנציאלים רבים ככל האפשר. הדרך הטובה ביותר לכך, היא באמצעות שלטים. תחום השילוט הוא תחום רחב ומגוון ובתוכו יש סוגים רבים מאוד של אפשרויות בחירה- שלטי אותיות בולטות, שלטי פח, שלטים מוארים לסוגיהם השונים ועוד.

חלק מן השלטים מיועדים להיות קבועים לאורך זמן ולכן מיוצרים מחומרי גלם איכותיים כמו פוליתילן, פוליאוריתן, עץ, פרספקס ועוד ובשיטות ייצור חדשניות. שלטים אחרים נועדו לזמן קצר, לשימושים כמו פרסום מבצע, פרסום מועמד לבחירות ועוד.. שלטים אלו עשויים מחומרים זולים יותר כמו פח או שמשונית. אם רוצים שהשלט ימשוך את עינם של העוברים ושבים לאורך כל שעות היום והלילה, מקובל לבחור בשלט המואר באחת משיטות ההארה כמו- ניאון, לד, סיבים אופטים ועוד..
לכל בית עסק ניתן להתאים שלט מעוצב ומרהיב התואם את אופי העסק, את המוצרים אותם הוא משווק וכמובן, קהל היעד שלו.

ניסיון רב שנים

מעל חמש עשרה שנות ניסיון, צוות עובדים וותיק ומקצועי והכי חשוב אלפי לקוחות מרוצים, הם רק חלק מהיתרונות אותן מביאה איתה חברת סיטי סיין. החברה מציעה שירותי ייצור, שיווק ומכירת שלטים תוך דגש על עמידה בדרישות הלקוח. החברה מבצעת התקנות של שלטים בכל רחבי ישראל והיא מספקת שירותי ייעוץ מקצועיים ללא עלות נוספת. התקשרו עוד היום ותרגישו כיצד שלט המעוצב ומתוכנן בצורה נכונה תורם לרווחיות בית העסק.

סרטון – חוברת מיתוג

כתובת: בית"ר 13, קרית אתא
מיקוד: 2804985
טלפון: 073-7786400
דוא"ל: citysignltd@gmail.com

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    WhatsApp chat